Łowicz ponownie gości miłośników kolarstwa podczas ogólnopolskiego cyklu maratonów
Dnia 5 kwietnia, malownicze miasteczko Łowicz przekształciło się w plac boju dla fanów kolarstwa. Znajduje się tam miejsce startu do kolejnej rundy ogólnopolskiego cyklu maratonów kolarskich o nazwie „Grand Prix Amatorów na Szosie – Rowerem Przez Polskę”. Rajd prowadzi uczestników przez urokliwe obszary tego regionu.
Ta unikalna inicjatywa, która łączy pasje sportowe z odkrywaniem turystycznych atrakcji, każdego roku przyciąga setki entuzjastów jazdy na rowerze. Maratony kolarskie odbywają się w każdym województwie polskim. Głównymi celami tej imprezy są promocja aktywności fizycznej oraz prezentacja najpiękniejszych i pełnych historii miejsc naszego kraju.
Łowicz ma przyjemność po raz drugi gościć zawodników tego prestiżowego wydarzenia. Poprzednia edycja tego wyjątkowego maratonu miała miejsce w 2021 roku.

Nowa era dla Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Zdunach: Otwarcie po remoncie i 20-lecie działalności
30.000 zł na wsparcie strażaków w Łowiczu
Uwaga – Nadciągają burze!
Wyjątkowy koncert ku czci Mikołaja Chopina w Zamku Łowicz!
Łowicz zaprasza na kolorowe Boże Ciało 2026!
Edukacja filmowa w centrum uwagi na łowickiej konferencji
Elektryczne autobusy zrewolucjonizują transport w Łowiczu
Nowoczesny sprzęt dla łowickich szkół podstawowych wspiera naukę zdalną
Migracja firmy do Microsoft 365 bez przestojów – przewodnik krok po kroku dla MŚP